Bekijk onze nieuwe showroom en kom langs en overtuig uzelf

Kom langs en bekijk onze tafel en stoel collectie in de geheel vernieuwde showroom in Burgum. Meubelfabriek Westra is inmiddels een begrip in Nederland geworden, bij vele mensen staan de unieke tafelmodellen van de Friese meubelontwerper FeicoJr.Westra uit Burgum betaalbaar en uniek want ze worden allemaal ook in Nederland gemaakt door échte ambachtsmensen.

De showroom presenteert de kwaliteit de vorm en de vele wauw effecten die de bijzonderlijke modellen hebben als onderstel en als blad. De mogelijkheden zijn oneindig dit omdat elk meubel op maat word gemaakt voor elke klant.

Ook de belevingswaarde in de showroom is gestegen doordat er een groot glasraam uit 1 stuk van 10 meter is geplaatst waardoor men direct in de fabriek staat te kijken naar het ruwe hout de houtbewerkingsmachines en de meubelmakers. uniek in Nederland.!

Kom langs en overtuig uzelf met Noord Nederlands enige meubelfabriek waar nog met écht massief hout word gemaakt door Friese meubelmakers.

Ga hier naar adres en openingstijden.

 

× Whatsapp